Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router ASUS RT-AC88

Kodi i produktit:
183757
EAN:
4712900030372
Numri i porteve WAN:
1
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
355.50 
Ju kurseni : 92.00   (26%)
263.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Router-i ASUS RT-AC88 me teknologji pa kabllo kombinon sistemin e fundit të antenave 4x4 MU-MIMO dhe modelin e rrezatimit AiRadar, i cili mundëson rritjen e pabesueshme të shpejtësisë deri në 2167 Mb/s në frekuencën 5 GHz. Në kombinim me frekuencën 2.4 GHz i cili ofron shpejtësi deri në 1000 Mb/s, ky router arrin shpejtësi totale prej 3167 Mb/s. Kjo pajisje gjithashtu mundëson lidhjen Gigabit Thernet me rrjet përmes konektorëve RJ-45. Posedon një port WAN që mbështet shpejtësitë e transferit prej 10/100/1000 Mbps dhe në të njëjtën kohë punon si switch 8-port Gigabit Ethernet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900030372
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90IG01Z0-BM3100
Lansuar:
19 Janar 2016
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
8
Numri i porteve RJ-45:
9
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
2167 + 1000
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Router ASUS RT-AC88 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE