Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router për WiFi Netis WF2419I

Kodi i produktit:
205347
EAN:
6951066951482
Numri i porteve RJ-45:
5
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 
Ju kurseni : 2.00   (9%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një router për WiFi i ndërtuar për IPTV – Netis WF2419l, i dizajnuar për rrjet të pavarur me një apo më shumë pajisje. Ky router ofron mbështetje për IGMP Proxy. Është multifunksional dhe i përshtatshëm me 802.11b/g/n (transmetim me shpejtësi prej 300Mbps). Për shpërndarje të rrjetit përdoren dy antena të jashtme, të cilat kan 5 dBi. Përkrahin VLAN përmes IPTV. Interface: 1 x 10/100 WAN + 4 x 10/100 LAN. Pajisja mund të funksionojë në disa mënyra si: AP, WDS, AP + WDS.

Vlerësimet

Deri me tani skam ankesa mir shkon ?
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6951066951482
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
107
Kodi i prodhuesit:
WF2419I
Lansuar:
26 Janar 2017
Lartësia [mm]:
28
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point, Client, Repeater, Wifi Router
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
185
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
171

Bashkangjitja Router për WiFi Netis WF2419I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE