Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router Synology RT2600ac

Kodi i produktit:
204271
EAN:
4711174722327
Numri i porteve RJ-45:
5
Trashësia [mm]:
169
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
267.50 
Ju kurseni : 38.00   (14%)
229.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Router Synology është router shumë i shpejtë që ofron një transferim të dhënash me një normë totale prej 2.53Gbps. Vetëm me një njësi RT2600ac dhe do të mbulonit jo vetëm hapësirën e zyrës tuaj por edhe hapësirën e një shtëpie moderne të madhe. Ky router me dy frekuenca mbështet standardin shumë të shpejtë 802.11ac WiFi. Në 2.4 GHz mund të dërgojë të dhëna me shpejtësi maksimale prej 800 Mbps, në frekuencën 5 GHZ arrin deri në 1733Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174722327
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280
Kodi i prodhuesit:
RT2600ac
Lansuar:
23 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
77
Lloji i ruterit:
Access point, Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
700
Prodhuesi:
Synology
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1730 + 800
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, WiFi
Trashësia [mm]:
169
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Bashkangjitja Router Synology RT2600ac edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE