Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router TP-LINK Archer C5

Kodi i produktit:
234523
EAN:
6935364083687
Numri i porteve RJ-45:
5
Trashësia [mm]:
114
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TP-LINK Archer C5 vjen me gjeneratën e ardhshme të Wi-Fi - 802.11ac, 3 herë më i shpejt se shpejtësia wireless N. Ai siguron një shkallë të kombinuar të të dhënave me valë deri në 1.2 GBit/ s. Me wireless me kapacitet 867 Mbit/s dhe bandwidth me frekuencë 2.4GHz me 300Mbit / s, Archer C5 është zgjedhja perfekte për transmetim të pandërprerë të HD video, lojrave online dhe detyra të tjera të larta të bandwidth. Një wireless router gigabit me dual-band me një dizajn modern që identifikohet qartë nga AC1200 TP-Link Archer C5. Pajisja vepron në grupet 5GHz (867 Mbps) dhe 2.4GHz (300 Mbps). Përdor 4 antena të jashtme për përhapjen e përsosur të sinjalit, ndërsa si ndërfaqe ai përdor: 1 x portë USB 2.0 (për ruajtje - hard disk ose flash drive, ndarjen e printerit, server FTP dhe media server), 1 x Gigabit RJ-45 (WAN), 4 x Gigabit RJ-45 (LAN).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364083687
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
230
Kodi i prodhuesit:
Archer C5
Lansuar:
10. 4. 2018
Lartësia [mm]:
35
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point, VPN, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Trashësia [mm]:
114
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Router TP-LINK Archer C5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE