Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router TP-LINK C9 Archer

Kodi i produktit:
164453
EAN:
6935364071691
Numri i porteve WAN:
1
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, USB 3.0
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5

Si të porosisim në Gjirafa50?

137.50 
Ju kurseni : 10.00   (7%)
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri TP-LINK C9 AC1900 operon me një shpejtësi prej 2.4 dhe 5 GHz si dhe ofron shpejtësi mbi 1300MBs për sekondë.

Routeri gjithashtu ofron lidhje Ethernet Gigabit përmes lidhësve RJ-45. Në të mund t’i lidhni edhe pajisjet tjera si Flash Drive dhe jo vetëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364071691
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Archer C9
Lansuar:
11 Dhjetor 2014
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Access point, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
600 + 1300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Router TP-LINK C9 Archer edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE