Router TP-LINK TL-WR940N

29.50 €
31.50
* Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Kodi i produktit:
78988
EAN:
69353640514641
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Routeri TP-Link TL-WR940N është një router shumë praktik për klientët me një çmim shumë të arsyeshëm. Punon në frekuencën 2.4 GHz 802.11 b / g / n. Duke u bazuar në 802.11n, ky router ka një shkallë teorike të transferit deri në 300 Mbit/s. Routeri është i dizajnuar që të punoj në frekuencat 2.4-2.4835GHz dhe ju lejon të punoni në shpejtësi deri në 300 Mb / s, e cila rregullohet në mënyrë automatike duke u bazuar në fuqinë dhe kualitetin e sinjalit. Ndërsa, dimensionet e kësaj pajisje janë 200 x 140 x 28mm

Detajet teknike

EAN:
69353640514641
Firewall:
Fuqia e sinjalit të antenës:
3 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TL-WR940N
Lansuar:
17 Gusht 2011
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point, Wifi Router
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Shum i keq
Shkruaj koment

Bashkangjitja Router TP-LINK TL-WR940N edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE