Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router TP-LINK Archer C6

Kodi i produktit:
244497
EAN:
6935364084110
Numri i porteve RJ-45:
5
Trashësia [mm]:
144
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TP-LINK Archer C6 është router me teknologjinë Wi-Fi 802.11ac i cili do ju mundësoj të mbuloni një hapësirë të gjërë në shtëpinë apo zyrën tuaj me internet të shpejtë, të qëndrueshëm dhe konsistent përgjatë tërë ditës. Aksesori vjen i pajisur me 4 antena të jashtme që shpërndajnë valë në të gjitha drejtimet dhe një antenë të brendshme, funksionon nën frekuencat 2.4GHz dhe 5GHz, është pajisur me 4x porte LAN për lidhjen e pajisjeve të tjera elektronike si dhe mund të arrijë shpejtësi deri në 300 Mbps nën 2.4GHz dhe 867 Mbps nën 5GHz.

Vlerësimet

Super wifi
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364084110
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
230
Kodi i prodhuesit:
Archer C6
Lansuar:
13. 9. 2018
Lartësia [mm]:
35
Lloji i antenës:
Fikse, e integruar
Lloji i ruterit:
Access point, MU-MIMO, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Mbikqyrje prindërore:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
144
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Router TP-LINK Archer C6 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE