Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Access Point - Router Zyxel NBG-418N v2

Kodi i produktit:
160509
EAN:
4718937580910
Numri i porteve WAN:
1
Teknologjia:
RJ-45
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 
Ju kurseni : 1.00   (4%)
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zyxel NBG-418N v2 është router me kosto të ulëta, por me performancë të jashtëzakonshme. Ai është i përkryer për përdorim në shtëpi apo në zyre. Ky router iu mundëson qasje të shpejtë dhe pa pengesa në rrjet, duke iu mundësuar kështu kërkime të shpejta në internet, lojëra online, telefonata VoIP, transferim të të dhënave dhe shfaqje HD të të dhënave multimediale. Ky router është i përshtatshëm për rrjetet me standard IEEE 802.11 b / g / n, me shpejtësi transferi deri në 300 Mb / s. Ai operon në frekuencë prej 2.4 GHz. Router-i ka një palë antena me fuqi sinjali prej 5 dBi, si dhe ka porte RJ-45 dhe WAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718937580910
Firewall:
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NBG-418NV2-EU0101F
Lansuar:
7 Tetor 2014
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point, Wifi Router
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
Zyxel
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com

Bashkangjitja Access Point - Router Zyxel NBG-418N v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE