Shpërndarës rrjeti D-Link DAP-1330

Kodi i produktit:
185554
EAN:
790069419836
Pesha [g]:
86,9
Trashësia [mm]:
34
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

D-Link DAP-1330 Wireless është shpërndarës rrjeti që shërben për të shpërndarë valë të wireless. Pajisja ka dy antena të jashtme që ofrojnë rrjet të shpejtë dhe stabil që arrin një shpejtësi prej 300Mbps dhe mundëson që pajisjet e juaja të funksionojnë sa më shpejtë që është e mundshme. Ky shpërndarës funksionon me një frekuencë prej 2.4GHz. Instalimi i pajisjes bëhet përmes një aplikacioni Mobile QRS. Dimenzionet e këtij shpërndarësi janë 77 x 55.5 x 34mm dhe peshon vetëm 86.9g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
790069419836
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77
Kodi i prodhuesit:
DAP-1330/E
Lansuar:
16 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
55,5
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës)
Menaxhimi:
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
86,9
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit [Mb/s]:
100
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
34
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Shpërndarës rrjeti D-Link DAP-1330 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE