Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Zgjerues rrjeti Linksys Velop, Dual-Band, 2 copë

Kodi i produktit:
240260
EAN:
4260184667666
Numri i porteve WAN:
2
Trashësia [mm]:
79
Teknologjia:
Bluetooth, RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
164.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistem i fuqishëm dyfishtë WiFi, i cili përdoret për të mbuluar një shtëpi me tri dhoma gjumi. Ofron lidhje perfekte WiFi përmes teknologjisë të mençur Mesh, e cila përmban veçoritë e auto-update dhe optimizimin e rrjetit. Ajo punon jo vetëm si një ruter, por gjithashtu si urë Wireless dhe repeater Wireless. Mba 2x porte WAN / LAN auto-sensing dhe port Gigabit Ethernet RJ45(për njesi).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260184667666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
79
Kodi i prodhuesit:
VLP0102-EU
Lansuar:
24. 7. 2018
Lartësia [mm]:
141
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, MU-MIMO, Repeater, Wifi Router
Mbështet WMN:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
2
Numri i porteve RJ-45:
2
Numri i porteve WAN:
2
Pesha [g]:
910
Prodhuesi:
Linksys
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 400
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
Bluetooth, RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
79
Ueb-i i prodhuesit:
Linksys.com

Bashkangjitja Zgjerues rrjeti Linksys Velop edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE