Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Access Point Ubiquiti NanoBeam M5-16

Kodi i produktit:
153773
Access Point:
EAN:
8103540224492
Fuqia e sinjalit të antenës:
16 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NBE-M5-16

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 
Ju kurseni : 5.00   (7%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një pajisje e plotë për përdorim të jashtëm për rrjetin pa kabllo 5 GHz, 16dBi që përfshin një antenë 2x2 MIMO me WiFi 802.11n të integruar. E përshtatshme veçanërisht për lidhje PTP. Njësia përmban një procesor të fuqishëm Atheros MIPS 74KC, me një frekuencë prej 560MHz, i përshtatshëm për sisteme dhe të dhëna prej 8 Mb. Për tu lidhur me rrjetin Ethernet, pajisja shfrytëzon portin RJ45 10/100. Dimensionet e produktit janë 140 x 140 x 54 mm dhe peshon 0.320 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Access Point:
EAN:
8103540224492
Fuqia e sinjalit të antenës:
16 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NBE-M5-16
Lansuar:
3 Qershor 2014
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Client
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Numri i porteve RJ-45:
1
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com

Bashkangjitja Access Point Ubiquiti NanoBeam M5-16 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE