Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Wi-Fi router për në mur ose tavan TP-LINK EAP115

Kodi i produktit:
194617
EAN:
6935364096939
Numri i porteve RJ-45:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Trashësia [mm]:
180
Teknologjia:
RJ-45, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri mund të instalohet lehtë dhe të vendoset në mur ose në tavan. Dukja e pastër i mundëson që të vendoset në çfarëdo vendi - që nga dhoma e konferencave e deri në një klasë mësimi. Falë programit të avancuar të kontrollit, mund të menaxhohen qindra pika hyrëse. Për këtë arsye është zgjedhja e parë për motele, sallone, dyqane dhe restorante. Me dimensionet e veta kompakte është i përshtatshëm për çfarëdo interieri. Nuk zë shumë hapësirë dhe mund të montohet me lehtësi. Shpejtësia e transmetimit arrin deri në 300 Mbit/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364096939
Fuqia e sinjalit të antenës:
3 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
180
Kodi i prodhuesit:
EAP115
Lansuar:
20 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
47,5
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Numri i porteve RJ-45:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
180
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Wi-Fi router për në mur ose tavan TP-LINK EAP115 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE