Zgjerues D-Link Wireless

Kodi i produktit:
185555
EAN:
7900694193794
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
42
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shirit i dyfishtë përsëritës D-Link DAP-1620 AC1200 Wi-Fi përdoret për të zgjeruar shtrirjen e rrjetit të wirelessit. Është i dizajnuar në atë mënyrë që instalimi të jetë sa më i thjeshtë. Përpos instalimit të lehtë DAP-1620 gjithashtu ka edhe shirit të dyfishtë me mbështetje për 802.11a / b / g / n / ac, siguron përdorim të shumëfishtë dhe performancë të shpejtë. Paisja përfshin 1 Gigabit ethernet portë mbulim me kualitet të lartë pasi që posedon një palë antenash të jashtme. Dimensionet e pajisjes janë 120 x 59 x 42 mm kurse pesha 139 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900694193794
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
120
Kodi i prodhuesit:
DAP-1620/E
Lansuar:
16 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
59
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës)
Menaxhimi:
Numri i porteve RJ-45:
1
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
139
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1 200
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
42
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Zgjerues D-Link Wireless edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE