Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Zgjerues rrjeti Tenda A18

Kodi i produktit:
235762
EAN:
6932849427622
Numri i porteve RJ-45:
1
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tenda A18 është replikues i sinjalit që ju mundëson të mbuloni një hapësirë më të gjërë me sinjal të fortë dhe konsistent të internetit. Pos kësaj aksesori është kompakt dhe ergonomik për të mos ju zënë vend kudo që e vendosni. Aksesori funksionon nën 2 frekuencat 2.4 GHz dhe 5 GHz, mban 1x port RJ45 LAN 100 Mbps, mund të arrij shpejtësi deri në 1200 Mbps dhe vjen me madhësi prej 58 x 80 x 48 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6932849427622
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 2 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Kodi i prodhuesit:
A18
Lansuar:
28. 4. 2018
Lartësia [mm]:
80
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës)
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
300
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shpëndarës:
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
48

Bashkangjitja Zgjerues rrjeti Tenda A18 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE