Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Akses point TP-LINK EAP245

Kodi i produktit:
202666
EAN:
6935364096663
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1300 + 450
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Trashësia [mm]:
180
Teknologjia:
RJ-45, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

111.50 
Ju kurseni : 23.00   (21%)
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti EAP245 është dizajnuar për përdorim në hapësira ku gjenden shumë përdorues të rrjetit. Përfshin transfer të të dhënave me shpejtësi 1.75 Gb/s. Zgjeruesi operon në 2.4GHz (450Mb/s) dhe 5GHz (1300Mb/s). Produkti e plotëson standardin Wi-Fi IEEE 802.3at. Furnizimi me energji elektrike bëhet përmes kabllove Ethernet. Përmban 6 antena të brendshme 2.4GHz, 3x 4db ose 5GHz, 3x 4db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364096663
Fuqia e sinjalit të antenës:
4 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
180
Kodi i prodhuesit:
EAP245
Lartësia [mm]:
47,5
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point
Numri i porteve RJ-45:
1
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1300 + 450
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
180
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Akses point TP-LINK EAP245 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE