Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Zgjerues sinjali WiFi ASUS PR-N12

Kodi i produktit:
173446
EAN:
4716659987468
Pesha [g]:
110
Trashësia [mm]:
81
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 
Ju kurseni : 5.00   (13%)
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS PR-N12 është i pajisur me dy antena të fuqishme MIMO të cilat mundësojnë zgjerimin e mbulueshmërisë me sinjale të WiFi jo vetëm brenda shtëpisë por edhe në kopshtin tuaj. Kjo pajisje mundëson transmetimin e sinjaleve në frekuencë prej 2.4 GHz në rrjetet WiFi me standard 802.11b / g / n dhe mund arrijnë shpejtësi të jashtëzakonshme deri në 300 Mb / s. Në mënyrë që të siguroni sinjale sa më të fuqishme dhe më stabile, këtë pajisje duhet ta vendosni në mes të router-it dhe hapësirës në të cilën dëshironi të zgjeroni mbulueshmërinë me sinjale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659987468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55
Kodi i prodhuesit:
90IG01X0-BO2100
Lansuar:
18 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
34
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
110
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpëndarës:
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Trashësia [mm]:
81
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Zgjerues sinjali WiFi ASUS PR-N12 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE