Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Modem VDSL2 Zyxel VMG3312-T20A

Kodi i produktit:
237910
EAN:
4718937597789
Numri i porteve RJ-45:
5
Trashësia [mm]:
118
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ZyXEL VMG3312-T20A është router që do ju mundësoj të mbuloni të gjithë shtëpinë tuaj me sinjal të internetit të fortë dhe stabile nëpërmjet teknologjisë IEEE 802.11 b / g. Pos kësaj, ajo ofron mbështetje për lidhje me rrjet 3G dhe ka 4x porte 10 / 100 Ethernet LAN. Routeri funksionon nën frekuencat 2.4GHz, mund të arrij shpejtësi deri në 300 Mbps, ofron mbrojtje ndaj DOS dhe mbështetje për IPv4 / IPv6 mban portin USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718937597789
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
158
Kodi i prodhuesit:
VMG3312-T20A-CZ01V1F
Lansuar:
12. 6. 2018
Lartësia [mm]:
26
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
VDSL2
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-11:
1
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
220
Prodhuesi:
Zyxel
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
118
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE