Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router ASUS DSL-AC56U

Kodi i produktit:
179572
EAN:
4716659761518
Numri i porteve RJ-45:
5
Trashësia [mm]:
66
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 
Ju kurseni : 35.00   (24%)
112.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Router ASUS DSL-AC56U përdorë teknologjinë e fundit të rrjetit 802.11ac. Përjetoni dy llojet të shpejtësisë prej 867 + 300Mb/s, që përdor portin Gigabit WAN dhe katër portet për performancë të lartë me portin USB 3.0 e cila mundëson transferimin e dokumenteve apo gjërave tjera që ju dëshironi. Duke përdorur teknologjinë e fundit me 5GHz dhe 2.4GHz me Broadcom ( 300Mb/s ) router Asus ofron shpejtësi të rrjetit Wi-Fi deri në 1167Mb/s. Posedon siguri e cila nuk lejon që gjatë transferimit, të dhënat tuaja të mos preken nga ndonjë virus i jashtëm apo të ketë qasje nga personat e padëshirueshëm. Mbështet standardet 802.11a / b / g / n / ac. Posedon katër porte për mbështetjen e shpejtësisë së transmetimit prej 10 / 100 / 1000 Mb/s. Parametrat e pajisjes 147 x 205 x 66 mm dhe peshon 406 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659761518
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
147
Kodi i prodhuesit:
90IG01E0-BM3000
Lartësia [mm]:
205
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-11:
1
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
400
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300 + 867
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0
Trashësia [mm]:
66
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Router ASUS DSL-AC56U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE