Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI micro D, 1 m

6.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54€ në muaj  

143488
10 artikuj
+
Kompania PremiumCord iu sjell kabllon HDMI dhe HDCP, si dhe ofron mundësinë e transmetimit video dhe audio. Mund të përdoret për lidhjen e BluRay dhe një televizori LCD apo Plasma, nëse janë të pajisura me lidhësit e nevojshëm. Në njërën anë, kablloja ka një lidhës HDMI të tipit A male, kurse në anën tjetër, ajo ka një lidhës micro HDMI të tipit D male. Ajo është e mbrojtur nga një mbështjellës kualitativ, si dhe përkrah rezolucion deri në 1920 x 1080 px. Gjatësia e saj është 1 m.

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
40408493194028592220012205
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi:
Kphdmad1
Lansuar:
21 Dhjetor 2013
Lidhës të praruar në flori:
Po
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Ethernet, Full HD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro HDMI-D
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera