Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Sandberg, USB-A në MicroUSB + Lightning + USB-C, 1m, e zezë

Kodi i produktit:
223071
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kabllo karikuese dhe sinkronizuese, e cila ka lidhës USB-A dhe MicroUSB, mirëpo edhe dy përshtatës (Lightning dhe USB-C). Kabllo e dizajnuar veçanërisht për kamera, celularë, laptopë, kompjuterë dhe më shumë. Është bërë nga najloni cilësor në formë të gërshetuar, ka gjatësi prej 1 m dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Bashkangjitja Kabllo Sandberg edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE