Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Sandberg Lightning + MicroUSB + USB-C, 1m

Kodi i produktit:
223071
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo e dizajnuar për kamera, telefona, laptop apo PC, e cila mund të sinkronizohet me kompjuterin tuaj dhe ta karikoj baterinë direkt nga aty apo përmes një karikuesi me port USB. Është bërë nga nailoni cilësor në formë të gërshetuar, ka gjatësi prej 1 m dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Bashkangjitja Kabllo Sandberg Lightning + MicroUSB + USB-C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE