Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Tribe Marvel Spiderman Lightning (120cm) - kaltër

Kodi i produktit:
224220
EAN:
8054392653384

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tribe Marvel Spiderman është një mikro USB kabllo mbushëse, funksionale dhe praktike. Poashtu karakterizohet nga dizajni origjinal i frymëzuar nga Vespa legjendare. Kablli është 120 cm i gjatë, i mbuluar me një material plastik të butë për një fleksibilitet të shtuar dhe ka një lakim të dobishëm për të siguruar kabllon kur nuk është në përdorim. Kablli është i dizajnuar për: PC, telefon, tablet, i cili ka konektorët USB 2.0, Lightning. Ka ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8054392653384

Bashkangjitja Kabllo Tribe Marvel Spiderman Lightning (120cm) - kaltër edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE