Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo vazhduese Club3D HDMI Premium High Speed ​​HDMI 2.0 në HDMI 2.0, 4K / 60Hz, UHD support, 3m

Kodi i produktit:
224841
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Gjatësia [m]:
3+
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Club3D CAC-1321 është dizajnuar për zgjerim të lidhjeve HDMI deri në 3 metra ekstra, prandaj ka konektorë HDMI (M) në një anë dhe (F) në anë tjetër. Kablloja vazhduese ju lejon të keni më shumë fleksibilitet në vendosjen e pajisjes burimore. Pajisjet si Blu-Ray player, Xbox dhePlayStation, Apple TV, internet player, set-top.box, kompjuter personal dhe tjera, mund të vendosen në distanca më të largëta. Club3D CAC-1321 i pështatet standardeve HDMI 2.0 me rezolucion maksimal 4K UHD me 4096x2160 @ 60Hz dhe 1920x1200p @ 120Hz . Ka mbështetje për Premium High Speed ??HDMI me Ethernet, duke transferuar të dhëna deri në 18Gbps. Mbështetet edhe Dolby TrueHD dhe DTS-HD Master Audio. Gjatësia e kabllos është 3 metra.

Vlerësimet

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Gjatësia [m]:
3+
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Kabllo vazhduese Club3D HDMI Premium High Speed ​​HDMI 2.0 në HDMI 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE