Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo zgjtëse Belkin USB 2.0, standarde, 3m

Kodi i produktit:
220480
EAN:
7458837134178
Lidhësit:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo zgjatëse Belkin Ndërprerja e saj është një kabllo klasike USB me llojin A, kështu që kablloja është e përshtatshme për lidhjen e largët të disa periferikëve, siç është tastiera, miu ose sintonizatori i jashtëm i TV. Kabllo ka gjatësi 3 metra dhe shkallë transferi deri në 480 Mbps.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
7458837134178
Lidhësit:
USB 2.0

Bashkangjitja Kabllo zgjtëse Belkin USB 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE