Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse Belkin USB 2.0, standarde, 3m

Kodi i produktit:
220480
EAN:
7458837134178
Lidhësit:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo zgjatëse Belkin ka konektor USB A dhe është e përshtatshme për lidhjen e pajisjeve siç është tastiera, miu ose TV. Kabllo ka gjatësi 3 metra dhe shkallë transferi deri në 480 Mbps.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
7458837134178
Lidhësit:
USB 2.0

Bashkangjitja Kabllo zgjatëse Belkin USB 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE