Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Porte shtesë Club3D MST hub 1x DisplayPort 1.2 në 3x DisplayPort 1.2 (DP++)

Kodi i produktit:
224847
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Gjatësia [m]:
0.14
Lidhësit:
DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktues

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 23.25 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përfitoni nga një nga mënyrat më të shpejta dhe më të lehta për të zgjeruar portet e desktopit, tabletit ose laptopit tuaj me këtë HUB nga Club3D. Kjo do t'ju japë produktivitetin më të lartë të punës tuaj dhe me të do të arrini përvojën më të mirë të lojrave. Ky model mund të përdoret kryesisht për tableta, sistemet NUC dhe laptopët, ku merret parasysh madhësia maksimale, duke rezultuar në më pak porte hyrëse. Është plotësisht në përputhje me DisplayPort dhe Mini DisplayPort, si dhe në sajë të miniDP në DP mbështet shumicën e kartave grafike AMD, Nvidia dhe Intel. Qëllimi i tij është ndarja e sinjalit nga një port DisplayPort 1.2 në tri dalje DisplayPort 1.2 në cilësi të plotë HD. MST Hub mbështet plotësisht teknologjinë e shfaqjes në shumë ekrane siç është AMD Eyefinity, ku përdorimi i deri në dy HUB MST mund të shfaqë deri në 6 ekrane. Avantazhi i këtij modeli është edhe mbështetja për Dual Mode DisplayPort (i njohur gjithashtu si DP ++), i cili mund të përdoret për të lidhur pajisjet me hyrjen DVI ose HDMI në daljen DisplayPort duke përdorur përshtatës pasivë.

Vlerësimet

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Gjatësia [m]:
0.14
Lidhësit:
DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
2K, 3D, 4K, FullHD
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (femër)
Verzioni:
DisplayPort 1.2a

Bashkangjitja Porte shtesë Club3D MST hub 1x DisplayPort 1.2 në 3x DisplayPort 1.2 (DP++) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE