Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë sigurie Hikvision HiWatch HWI-B120-D, 4mm

Kodi i produktit:
277176
Besueshmëria:
100 %
Lloji i kamerës:
Jashtëm
Senzori:
1/2,8" CMOS
Rezolucioni:
1920 x 1080
Prodhuesi:
Hikvision

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hikvision prodhon një tjetër seri HiWatch kamerash të njohura, i cili funksionon me një sensor të plotë me rezolucion 1 / 2,8 "HD. Për të shtënat në kushte të lehta ose të errëta, ndriçuesi IR është deri në 30 metra larg. Kamera gjithashtu mund të komunikojë në mënyrë të qetë pa tel, falë ndërfaqes WiFi në standardin 802.11 b / g / n, si dhe ekziston edhe një rrjet lidhës RJ-45. Mund të vendoset jashtë, e cila funksionon me rezolucion 2Mpix (1920 x 1080 piksele).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çertifikim IP:
IP66
Dizajni i kamerës:
Bullet
EAN:
6954273689278
Funksione:
Detekce neoprávnené manipulace, Videodetekce pohybu
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
12VDC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Imazhe në sekondë:
25
IR-cut:
Kodi:
311307486
Kompresim të videove:
H.264, H.265, MJPEG
LAN:
Lansuar:
6. 12. 2019
Lloji i kamerës:
Jashtëm
Lloji i lentës:
E palëvizshme
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mikrofon i integruar:
Numri i pamjeve të shfaqura:
2
Objektiv:
4mm
Pamje në errësirë ndriçim IR:
30m
Prodhuesi:
Hikvision
Rezolucioni:
1920 x 1080
Senzori:
1/2,8" CMOS
WDR:
Digjital

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE