Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AXAGON BUMM-AM15QG HQ, Micro USB - USB - A, 1.5 metra, e gjelbërt

Kodi i produktit:
211439
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595247903594
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AXAGON HQ është kabllo që mund të përdoret nga celularët, tabletët dhe laptopët për karikimin e sinkronizimin e tyre dhe transferimin e të dhënave të çfarëdoshme. Kjo kabllo ka dy lidhëse, një micro USB dhe një USB të llojit A, përmes së cilave mund të karikohen pajisjet me 2A, kurse të dhënat transferohen me shpejtësi deri në 480 MB/s. Gjatësia e kësaj kablloje është 1.5 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595247903594
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM15QG
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo AXAGON BUMM-AM15QG HQ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE