Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin USB 2.0, USB-C në USB A, 1.8m, e kaltër

Kodi i produktit:
210932
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458837107448
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin është kabllo me USB 2.0 që mund të përdoret nga celularët, tabletët dhe laptopët për karikimin e sinkronizimin e tyre dhe transferimin e të dhënave të çfarëdoshme. Kjo kabllo ka dy lidhëse, një USB të llojit C dhe një USB të llojit A, përmes së cilave mund të karikohen pajisjet me 3A, kurse të dhënat transferohen me shpejtësi deri në 480 MB/s. Gjatësia e kësaj kablloje është 1.8 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458837107448
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
F2CU032bt06-BLU
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin USB 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE