Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PlusUs LifeStar, Lightning në USB, 25cm, e kaltër / artë

Kodi i produktit:
210064
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4897057270243
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja PlusUs shërben për karikimin e pajisjeve Apple dhe për transferimin e të dhënave nga iPhone, iPod, iPad në kompjuter dhe tablet. Kjo kabllo ka dy lidhëse, një Lightning dhe një USB, përmes së cilave karikohen pajisjet me 2.4A. Kjo kabllo 25 cm gjatësi dhe shquhet për qëndrushmërinë e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4897057270243
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25
Kodi i prodhuesit:
LST2003025
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Çertifikuar nga MFi, Karikim i shpejtë 2.4A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Vzor
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
PlusUs

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE