Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Modul optik Mikrotik SFP +

Kodi i produktit:
242086
Besueshmëria:
100 %
Diagnostifikimi - DDMI:
Format:
SFP+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia valore - TxRx nm:
1310

Si të porosisim në Gjirafa50?

136.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

S + 31DLC10D është një modul i vetëm 10G SFP + modul që punon me 1310 nm. Përfshin lidhësin 2x LC për lidhje deri në 10 kilometra dhe është plotësisht në përputhje me sistemet e zgjedhura.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagnostifikimi - DDMI:
Format:
SFP+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia valore - TxRx nm:
1310
Kodi:
S+31DLC10D
Lansuar:
7. 8. 2018
Lidhësit:
(2) LC
Lloji i transferit:
2-fibra
Për lloje të kabllove:
Single Mode
Prodhuesi:
Mikrotik
Shpejtësia e transferimit:
10 Gbps
Shtrirja km:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE