Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router Mikrotik RouterBOARD RB750Gr3

Kodi i produktit:
204133
EAN:
4752224002761
Pesha [g]:
142
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
Trashësia [mm]:
89
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri RB750Gr3 ka një procesor të shpejtë me dy bërthama, dhe frekuencë prej 880 MHz. Ai ka RAM memorie prej 256 GB, dhe pesë porte GLAN. Përkrah shpejtësitë deri në 450 Mb/s. Për më tepër, ai ka edhe një slot microSD për ruajtjen e të dhënave, dhe një port tjetër USB.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4752224002761
Frekuenca e procesorit [MHz]:
880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113
Jack DC:
Kodi i prodhuesit:
RB750Gr3
Lansuar:
20 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
28
Licensë:
L4
Lloji i ruterit:
Router, RouterBoard, VPN
Numri i bërthamave:
2
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Pesha [g]:
142
PoE:
Prodhuesi:
Mikrotik
Ram [MB]:
256
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimit [Mb/s]:
450
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Trashësia [mm]:
89
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
USB:

Bashkangjitja Router Mikrotik RouterBOARD RB750Gr3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE