Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Modem HUAWEI E3372h, 4G LTE

Kodi i produktit:
204134
EAN:
6901443120598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
28
Kodi i prodhuesit:
72270
Lansuar:
20 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HUAWEI E3372h është një modem USB i modifikuar për të ofruar performancë më të mirë se sa modemi HUAWEI E3372. Modemi përshtatet me internetin mobil me shpejtësi deri në 150 Mb / s, duke përdorur teknologjinë e avancuar mobile LTE. Ai gjithashtu përkrah edhe lidhjen e shpejtë 3G (DC-HSPA + 42 Mbit / s ). Modemi është i përshtatshëm për laptop të vegjël me port USB. Dimensionet e tij janë 28 x 88 x 11.5 mm dhe peshon 35 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6901443120598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
28
Kodi i prodhuesit:
72270
Lansuar:
20 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
88
Lloji i ruterit:
Modem 3G, Modem 4G
Pesha [g]:
35
Prodhuesi:
Huawei
Trashësia [mm]:
11,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE