Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Modem TP-LINK M7300 LTE

Kodi i produktit:
190978
EAN:
6935364080549
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
102,6
Kodi i prodhuesit:
M7300
Lansuar:
19 Maj 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
94.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modemi M7300 është i përshtatshëm për gjeneratën e fundit të rrjetit LTE. Ofron WiFi portative shumë praktike e cila mund të arrijë shpejtësi transferi deri në 150 Mb / s. Tani ju mund të shijoni video HD pa ndërprerje, të shkarkoni dokumente dhe realizoni video thirrje pa pengesa pa marrë parasysh ku jeni. Me këtë modem me lehtësi mund të ndani lidhjen 4G / 3G me 10 pajisje tjera tablet, laptop dhe pajisje telefonike në të njëjtën kohë. Mund të ofroj qasje në Internet edhe për ekrane përmes USB të integruar në të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364080549
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
102,6
Kodi i prodhuesit:
M7300
Lansuar:
19 Maj 2016
Lartësia [mm]:
16
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Modem 4G
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Trashësia [mm]:
63
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE