Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Modem - router ASUS 4G-AC53U

Kodi i produktit:
236510
EAN:
4712900709896
Pesha [g]:
285
Trashësia [mm]:
118
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
162.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky marrës sinjalesh Wireless Asus 4G-AC53U me dy antena të jashtme, është i pajisur me transmetues LTE të kategorisë 6. Ky transmetues ka shpejtësinë e shkarkimit në internetit deri në 300Mbps, dy herë më të shpejtë se LTE të kategorisë 4 dhe shtatë herë më shpejtë se 3G (HSPA +). Ofron mbështetje për rjetet 4G, LTE dhe shumë standarde WiFi - IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac. Enkriptimi është përmirësuar në këtë seri për të rritur sigurinë: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise. Me një rrjet privat virtual (VPN) dhe një klient VPN, mund të hyni nga distanca në rrjetin tuaj të shtëpisë ose të shfletoni internetin me enkriptimin e tij, pa nevojën për shërbime VPN të paguara ose serverë VPN të dedikuar. Me ndërfaqen e përdoruesit ASUSWRT, ju mund të vendosni, monitoroni dhe menaxhoni aplikacionet e rrjetit në një mjedis intuitiv. Një nga portat Gigabit Ethernet LAN mund të përdoret gjithashtu si një port WAN me lidhje me kabllo që aktivizohet kur një lidhje 4G LTE dështon dhe automatikisht kthehet mbrapsht kur shërbimi rivendoset. Kjo siguron fleksibilitet të shkëlqyeshëm për biznesin ose për përdorimin në shtëpi - duke e bërë lidhjen tuaj të internetit të pandërprerë 24 orë. Prej ndërfaqeve tjera ka: dy RJ45 për 10/100/1000 BaseT për WAN, 1x USB 2.0, dhe 1x slot për kartë SIM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900709896
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
137
Kodi i prodhuesit:
90IG04A1-BO3000
Lansuar:
12. 5. 2018
Lartësia [mm]:
58
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
3g modem, 4g modem, MU-MIMO, VPN, Wifi Router
Menaxhimi:
Numri i porteve RJ-45:
2
Numri i porteve WAN:
2
Pesha [g]:
285
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300 + 433
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
118
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Modem - router ASUS 4G-AC53U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE