Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Modem Netgear AirCard 810

Kodi i produktit:
192438
EAN:
6064491115388
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
112
Kodi i prodhuesit:
AC810-100EUS
Lansuar:
14 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

266.50 
Ju kurseni : 15.00   (6%)
251.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Netgear paraqitet në tregun çek dhe atë sllovak me anë të këtij produkti të fuqishëm. Kjo pajisje vie në treg me një shpejtësi 4G, dhe ofron një mundësi transferimi prej 600 Mb/s. Pjesa kryesore përmban shpejtësi të madhe. Përdoruesit e kësaj pajisjeje mund të shijojnë instalimin dhe mënyrën e lehtë të përdorimit. Përmes ekranit me prekje, ju do të mund të merrni informacione rreth statistikave të ndryshme dhe njoftime të tjera. Avantazh tjetër i këtij produkti është mundësia e lidhjes së 15 përdoruesve në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6064491115388
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
112
Kodi i prodhuesit:
AC810-100EUS
Lansuar:
14 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
69
Lloji i ruterit:
Modem 3G, Modem 4G
Pesha [g]:
132
Prodhuesi:
NETGEAR
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
15,5
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE