Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router - Modem për WiFi TP-LINK Archer M200 AC750

Kodi i produktit:
185090
EAN:
6935364092740
Numri i porteve RJ-45:
4
Trashësia [mm]:
33,6
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

165.50 
Ju kurseni : 34.00   (21%)
131.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TP-Link Archer MR200 AC750 4G LTE është router për Wi-Fi i cili vjen me një dizajn elegant, performancë të lartë dhe një shpejtësi trasnferi deri 300 Mbps (kur operon me frekuencë 2.4 GHz) kurse arrin shpejtësi deri 433 Mbps (kur operon me frekuencë deri 5GHz). Përmban dy antena të integruara që ofrojnë mundësinë për tu lidhur edhe nga distanca të largta. Routeri ka mbrojtje 4/128-bit WEP, WPA / WPA2 dhe WPA-PSK / WPA2-PSK. Po ashtu përmes routerit mund të krijoni lidhje 4G, 3G dhe 2G. Furnizohet me energji përmes një adapteri 12V

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364092740
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
202
Kodi i prodhuesit:
Archer MR200
Lansuar:
11 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
141
Lloji i antenës:
E lëvizshme, e integruar
Lloji i ruterit:
Modem 3G, Modem 4G, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
3
Numri i porteve RJ-45:
4
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300 + 433
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
33,6
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Router - Modem për WiFi TP-LINK Archer M200 AC750 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE