Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router - Modem TP-LINK TL-MR6400 N300 4G

Kodi i produktit:
184044
EAN:
6935364092764
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
33,6
Teknologjia:
RJ-45
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

116.50 
Ju kurseni : 27.00   (23%)
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Routeri TL-MR6400 mundëson të shpërndani rrjetin tuaj 4G LTE mes disa pajisjeve WiFi me shpejtësi deri 150 Mbps, ashtu që ju të mund të shikoni filma në HD, të shkarkoni file dhe të bëni video biseda pa pasur ndërprerje. Antena e integruar ofron WiFi të cilësisë së lartë dhe mbulueshmëri të shkëlqyer. Asnjëherë nuk ka qenë më e lehtë arritja e një WiFi të shpejtë dhe stabil për rrjetet LTE. Konfigurimi i routerit është shumë i lehtë, vetëm fusni kartelen SIM dhe ndizeni routerin.

Vlerësimet

Efikas dhe funksional
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364092764
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
202
Kodi i prodhuesit:
TL-MR6400
Lansuar:
19 Janar 2016
Lartësia [mm]:
141
Lloji i antenës:
E lëvizshme, e integruar
Lloji i ruterit:
Modem 3G, Modem 4G, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
3
Numri i porteve RJ-45:
4
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45
Trashësia [mm]:
33,6
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Router - Modem TP-LINK TL-MR6400 N300 4G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE