Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router Turris Omnia 2G Wi-Fi, i zi

Kodi i produktit:
202659
EAN:
8594184340028
Numri i porteve RJ-45:
6
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5

Si të porosisim në Gjirafa50?

303.50 
Ju kurseni : 5.00   (2%)
298.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri i wireless-it Turris Omnia 2G është router shumë lehtë i përdorshëm. Ky modem operon në brezin 2.4 dhe 5 GHz, i cili lejon shpërndarjen e shpejtësisë komunikuese deri në 1.3 Gb / s. Mbështet rrjetet IEEE 802,11 b / g / n / dhe ac. Routeri ka procesor 1.6 GHz Dual-Core, memorie 2GB DDR3, memorie të brendshme 8GB dhe 3 antena të jashtme 5x Glan. Routeri po ashtu përmban portin 1x Gigabit dhe 2 porte USB 3.0, vendin e posaçëm për SIM kartë dhe një orë real-time me sistem LED RGB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594184340028
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
190
Kodi i prodhuesit:
RTROM01-2G
Lansuar:
19 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Modem 3G, Modem 4G, Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Numri i porteve HUB / Switch:
5
Numri i porteve RJ-45:
6
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
Turris Omnia
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1300 + 450
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Trashësia [mm]:
135

Bashkangjitja Router Turris Omnia 2G Wi-Fi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE