Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ruter - Modem D-Link DWR-932 E1

Kodi i produktit:
237388
EAN:
7900694059830
Pesha [g]:
95
Trashësia [mm]:
16,47
Teknologjia:
Micro USB, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruteri DWR-932C përdor një lidhje interneti 4G, që ju lejon të krijoni lehtësisht një rrjet Wi-Fi kudo që të keni nevojë. Në vend që të kufizoni lidhjen tuaj të internetit me celularë apo një pajisje të vetme nëpërmjet një portës USB, DWR-932C ju lejon të krijoni një "hot spot" Wi-Fi dhe të shkëmbeni lidhje me pajisje të shumta. Me madhësinë e saj kompakte, mund të ndani lidhjen tuaj kudo. Mund ta përdorni atë për shembull në kafe për të dërguar një email. Ky ruter përdor kartën USIM për të lidhur internetin. Mbështet wireless të kategorive 802.11n / g / b. Poashtu përfshin portin microUSB për rimbushje dhe slotin microSD për kartën e memories deri në 32GB. Jeta e baterisë është deri në 5 orë. Ofron siguri të të dhënave me: WPA / WPA2, firewall dhe WPS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900694059830
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
97
Kodi i prodhuesit:
DWR-932 E1
Lansuar:
1. 6. 2018
Lartësia [mm]:
60
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Modem 4G, Wifi Router
Pesha [g]:
95
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit [Mb/s]:
150
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
Micro USB, WiFi
Trashësia [mm]:
16,47
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Ruter - Modem D-Link DWR-932 E1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE