Router TP-LINK Archer C58

55.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62€ në muaj  

Çmimi i mëparshëm: 59.50
200033
I padisponueshëm

Router Archer C58 është pajisje e projektuar në mënyrë unike. Avantazhi i saj qëndron në krijimin e rrjetit WiFi në shiritat 2.4GHz (450Mbit / s) dhe 5GHz (867Mbit / s). Kjo pajisje falë tre antenave, secila me 5 dBi, siguron mbulueshmëri me funksionim të përsosur për të gjithë shtëpinë. Avantazh tjetër i madh janë edhe karakteristikat e avancuara software-ike si "Parental Control" dhe "guest network". Archer C85 është i pajisur gjithashtu me teknologjinë më të fundit 802.11ac që mbështet standardet e WiFi shumë të shpejtë. Kjo pajisje e avancuar është dizajnuar për transferim të volumeve të mëdha të të dhënave. Rezultat i kësaj është WiFi më i shpejtë dhe stabil për të gjitha pajisjet e lidhura në rrjet.

Detajet teknike

EAN:
6935364096717
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
225
Kodi:
Archer C58
Lansuar:
19 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
33
Lloji i ruterit:
Access point, Client, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Po
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 450
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
148
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera