Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Powerline TP-LINK TL-PA8010KIT

Kodi i produktit:
194615
Distanca [m]:
300
EAN:
6935364094027
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TL-PA8010KIT
Lansuar:
20 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
94.50 
Ju kurseni : 13.00   (14%)
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dy powerline Gigabit Ethernet me HomePlug AV2, ofrojnë shpejtësi të madhe transferimi deri në 1200Mbit / s. Pajisjet përmbajnë edhe dy porte Gigabit, ndërsa opsioni Power-Saving mundëson zvogëlim të konsumimit të energjisë deri mbi 85 për qind. Pajisja funksionon në sistemet operative Windows 2000 / XP / 2003 / Vista, Windows 7 / 8 / 8.1, Mac dhe Linux. Dimensionet e saja janë 123 x 68 x 30 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Distanca [m]:
300
EAN:
6935364094027
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TL-PA8010KIT
Lansuar:
20 Korrik 2016
Prodhuesi:
TP-LINK
Set për fillestarë:
Shpejtësia e transmetimit të Powerline [MB/s]:
1 200
Standard:
HomePlug AV, HomePlug AV2
Teknologjia:
RJ-45
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE