Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Line Netis PL7600 Powerline Adapter Kit, 2 copë

Kodi i produktit:
205313
Distanca [m]:
300
EAN:
6951066952601
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PL7600KIT
Lansuar:
26 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

I ashtuquajturi përshtatës HomePlug, i cili krijohet nga dy module që formojnë rrjetin elektrik më lidhje të shpejta të të dhënave, do të bëjë të elektrizuar qendrën multimediale në shtëpi, pa pasur nevojë të hyjë në mur për të shtrirë kabllo LAN. Përshtatësit thjesht futen në një prizë dhe gjejnë rrjetin në shtëpi. Lidhjet e rrjetit në mes të dy përshtatësve mund të krijohen në sekonda. Në një dalje të korrentit mund të krijohet një rrjet LAN me një varg deri në 300 metra. Pajisja nuk ka nevojë për ndonjë instalim shtesë e gjitha që duhet të bëhet është ta vendosni në prizë dhe mund ta përdorni. Gjithashtu karakteristik e kësaj pajisje është që përmban një port RJ-45 i cili mbështet 10 / 100 Mbps për lidhje me pajisjet tjera dhe enkriptimi i pajisjes është i bërë nga teknologjia AES 128-bit. Në këtë ofertë ju pajiseni me 2 përshtatës Netis PL7600 e cila ju jep një mundësi adekuate për zgjerimin e rrjetit tuaj në shtëpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Distanca [m]:
300
EAN:
6951066952601
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PL7600KIT
Lansuar:
26 Janar 2017
Set për fillestarë:
Shpejtësia e transmetimit të Powerline [MB/s]:
600
Standard:
HomePlug AV
Teknologjia:
RJ-45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE