Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Line Devolo Magic 1 WiFi, 1 copë

Kodi i produktit:
256991
Distanca [m]:
400
EAN:
4250059683556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
D 8355
Lansuar:
14. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adapter përshtatës me mbështetje Mesh për rrjetëzimin shtëpiak duke përdorur një furnizues ekzistues të energjisë, duke e lidhur në një prizë elektrike. Përshtatës WiFi mbështetë IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.11b, IEEE 802.11b, IEEE 802.11b, IEEE 802.11b, IEEE 802.11b, IEEE 802.11b, IEEE 802.11b, Auto MDI / X. Shpejtësia e transmetimit: Wi-Fi 867 (mbps, 2x2 MIMO / 5GHz), Wi-Fi 300 (mbps, 2x2 MIMO / 2.4GHz), Ethernet 10/100 (Mbps) powerline, deri në 300 metra në WiFi. Rrjeti është i siguruar sajë shifrës 128-bit AES; mbështet WPA / WPA2, PIN WPS, WPS PBC dhe koha e programuar me Wi-Fi Ndërfaqja: 2x megabit ethernet (RJ45), 1x prizë të integruar lloji E 16A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Distanca [m]:
400
EAN:
4250059683556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
D 8355
Lansuar:
14. 3. 2019
Mbështet WMN:
Numri i pjesëve:
1
Prizë hyrëse:
Prodhuesi:
Devolo
Shpejtësia e transferimit të WiFi [MB/s]:
1200
Shpejtësia e transmetimit të Powerline [MB/s]:
1200
Standard:
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.1p, 802.3, 802.3az, 802.3u, 802.3x, HomeGrid Forum
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Devolo.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE