Power Line Devolo Magic 1 WiFi, 1 copë

Kodi i produktit:
256991
Distanca [m]:
400
EAN:
4250059683556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
D 8355
Lansuar:
14. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Distanca [m]:
400
EAN:
4250059683556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
D 8355
Lansuar:
14. 3. 2019
Mbështet WMN:
Numri i pjesëve:
1
Prizë hyrëse:
Prodhuesi:
Devolo
Shpejtësia e transferimit të WiFi [MB/s]:
1200
Shpejtësia e transmetimit të Powerline [MB/s]:
1200
Standard:
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.1p, 802.3, 802.3az, 802.3u, 802.3x, HomeGrid Forum
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Devolo.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE