Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Powerline TP-LINK TL-PA7010KIT

Kodi i produktit:
244498
Distanca [m]:
300
EAN:
6935364099220
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
TL-PA7010KIT
Lansuar:
11. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adapter për furnizim TP-LINK TL-PA7010K Adapteri për furnizim TP-LINK TL-PA7010KIT vjen me teknologji të avancuar për prizat shtëpiake të llojit AV2 që i'u mundëson përdoruesve shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave deri në 1000 Mbps, dhe që është ideale për aplikime të brezit të lartë frekuencor, si të dhëna multimedia HD / 3D / 4K, lojra online dhe transferime të mëdha të të dhënave. Krejt qfarë duhet të bëni është të kyqni ruterin përmes konvertorit, dhe ta lidheni atë me kabllon e Ethernetit, dhe rrjeti juaj është gati për operim. Me një portë të vetme gigabit Ethernet, TL-PA7010 KIT i'u mundëson përdoruesve të lidhin pajisjet internet me shpejtësi të lartë, si dhe siguron transmetim video ultra të shpejtë. Kjo e bën TL-PA7010 KIT shoqëruesin e përkryer për argëtim në shtëpi. Vetitë kryesore: Prizë shtëpiake e llojit AV2 me shpejtësi të lartë deri në 1000 Mbps Port Gigabit Modi i kursimit të energjisë e redukton shpenzimin e saj deri në 85%

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Distanca [m]:
300
EAN:
6935364099220
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
TL-PA7010KIT
Lansuar:
11. 9. 2018
Prodhuesi:
TP-LINK
Set për fillestarë:
Shpejtësia e transmetimit të Powerline [MB/s]:
1000
Standard:
HomePlug AV2
Teknologjia:
RJ-45
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE