Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Line Zyxel PLA5456 MIMO, 1800 Mbps, 2 copë

Kodi i produktit:
184471
Distanca [m]:
300
EAN:
4718937588305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PLA5456-EU0201F
Lansuar:
6 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
116.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këta adapterë nga Zyxel janë pajisje speciale të cilat lidhin kompjuterin apo televizorin tuaj me rrjet, përmes një prize elektrike. Në këtë mënyrë, ju nuk do të keni nevojë për kabllo apo antena shtesë. Adapteri Zyxel PLA5456 është kompakt, përkrah teknologjinë MIMO dhe ofron transfer të shpejtë prej 1800 Mbps. Ai gjithashtu është i pajisur me dy porte Gigabit Ethernet. Për të krijuar një lidhje të tillë, juve iu nevojiten dy adapterë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Distanca [m]:
300
EAN:
4718937588305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PLA5456-EU0201F
Lansuar:
6 Shkurt 2016
Prizë hyrëse:
Prodhuesi:
Zyxel
QoS:
Set për fillestarë:
Shpejtësia e transmetimit të Powerline [MB/s]:
1 800
Standard:
HomePlug AV2
Teknologjia:
RJ-45
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE