Powerline D-Link DHP-701AV

Kodi i produktit:
187299
Distanca [m]:
200
EAN:
7900694192490
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DHP-701AV/E
Lansuar:
5 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 
Ju kurseni : 4.00   (3%)
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të zgjeruar infrastrukturën e rrjetit shpejt dhe lehtë, zgjedhja e duhur janë zgjëruesit e rrjetit D-Link DHP-701AV. Seti përmban zgjidhjen e duhur për të krijuar lidhjen në mes të dy pajisjeve p.sh përmes një routeri dhe kompjuteri, një sistemi home theater apo të një konsole gaming. E gjithë kjo është e realizueshme pa patur nevojë për një instalim shtesë falë teknologjisë Plug and Play. Nga ana tjetër, falë teknologjisë Powerline me 2000 Mb/s, këto pajisje janë të përshtatshme për të krijuar një HD streaming media stabile. Pajisjet janë kompakte me HomePlugAV2. Interface: RJ:45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Distanca [m]:
200
EAN:
7900694192490
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DHP-701AV/E
Lansuar:
5 Mars 2016
Prodhuesi:
D-Link
Set për fillestarë:
Shpejtësia e transmetimit të Powerline [MB/s]:
2 000
Standard:
HomePlug AV, HomePlug AV2
Teknologjia:
RJ-45
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Powerline D-Link DHP-701AV edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE