Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ruter Cisco RV160, VPN

Kodi i produktit:
254229
Besueshmëria:
92 %
Numri i porteve HUB Switch:
4
Teknologjia:
RJ-45
Shpejtësia e transferimit për HUB Switch MBs:
1000
Shpejtësia e transferimeve WAN MBs:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruteri Cisco është një pajisje e besueshme me karakteristika të pasura funksionale e pajisur me një mikroprocesor të fuqishëm dual-core në lidhje me sistemin operativ Linux. Pajisja mbështet të dy VLAN (16) dhe IPv6. Karakteristika të tjera përfshijnë SPI Firewall, VPN Security (IP Security [IPsec], Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP) dhe OpenVPN), QoS. v3, Bonjour ose Universal Plug and Play (PnP). Poashtu ky ruter mbështet FindIT për monitorim dhe menaxhim. Ndërfaqja e ruterit është 1 x RJ45 SFP (WAN), 4 x Gigabit RJ45 port (LAN). 1 x RJ45 (konsol) për Cat. 5 dhe më tej.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
92 %
EAN:
8826589860628
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
200
Kodi:
RV160-K9-G5
Lansuar:
13. 2. 2019
Lartësia mm:
30
Lloji i ruterit:
Ruter, VPN
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha g:
0,57
Prodhuesi:
Cisco
Shpejtësia e transferimeve WAN MBs:
1000
Shpejtësia e transferimit për HUB Switch MBs:
1000
Teknologjia:
RJ-45
Trashësia mm:
150

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE