Modem TP-LINK TD-W9980B

Kodi i produktit:
207376
EAN:
6935364091125
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Trashësia [mm]:
160,6
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Kompania përkatëse është një kompani eminente në fushën e prodhimit të modemave dhe routerëve. Kjo pajisje është një kombinim i routerit me frekuencë të dyfishtë Wi-Fi dhe modemit VDSL2 / ADSL2 + (Annex B). Maksimumi i transferimit të të dhënave arrin deri në 600 Mb / s. Kjo pajisje posedon tri porte LAN, një port gigabit ethernet WAN / LAN, një VDSL dhe 2 USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364091125
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
243
Kodi i prodhuesit:
TD-W9980B
Lansuar:
23 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
32,5
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL2, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
4
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0
Trashësia [mm]:
160,6
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Modem TP-LINK TD-W9980B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE